top of page

Sonett Kalitesi

Sonett'in olağanüstü kalitesi, dikkatli hammadde seçimi, çevreye duyarlı ve onu koruyan üretim süreçleri, biyolojik olarak parçalanabilirliği ve tüm ürünlerdeki dinamik katkı maddeleri sayesinde kendisini diğerlerinden ayırır. Sonett'in insana ve doğaya uygun yıkama ve temizlik yapabilmemize temel oluşturan 3 kalite seviyesini tanıyın.

 • Tüm aktif yıkama maddeleri (yüzey aktif maddeler) bitkisel hammaddelerden elde edilir.

 • Tüm bileşenler %100 biyolojik olarak parçalanabilir.

 • Hiçbir petrokimyasal koruyucu, petrokimyasal koku veya boyar madde kullanmıyoruz.

 • Ürünlerimizin hiçbiri enzim, GDO ve nanoteknoloji içermez.

 • Sertifikalı organik-dinamik ve sertifikalı organik tarım yağlarından elde edilen saf bitkisel sabun kullanıyoruz.

 • Ürünlerimizin kokuları, %100 sertifikalı organik tarım ve yabani bitkilerden elde edilen doğal esansiyel yağlardan oluşmaktadır.

 • Tüm bileşenler tamamen beyan edilmiştir.

 • Proses suyumuz 12 yumurta şeklindeki cam kapta döndürülür.

 • Balzamik deterjan katkılarımız bir Oloid karıştırıcıda ritmik hale getirilir.

 • Bu nedenle Sonett ürünlerimizin tümü son derece hipoalerjeniktir ve bu nedenle
  alerjiye yatkın birçok kişi için endikedir.

 • Tüm Sonett Ürün Çeşitleri, ekolojik çamaşır deterjanları ve temizlik maddeleri için birinci sınıf sembollerden biri olan NCP (Doğa Bakım Ürünü) ve ekolojik kozmetik ve vücut bakımı için NCS (Doğal Kozmetik Standardı) kriterlerine göre sertifikalandırılmıştır.

Kalite Seviyelerimiz

Sonett ürünlerinin benzersiz kalitesi üç düzeyde açıklanabilir :

Sonett Kalite düzeyi1

Kalite Düzeyi 1

Hammaddelerin seçilmesi

Kullandığımız tüm bileşenler tamamen biyolojik olarak parçalanabilir. Sonett çamaşır deterjanları ve temizlik maddeleri enzim, petrokimyasal yüzey aktif madde, yapay koku veya boya maddesi ve sentetik koruyucu içermez. Sonett ürünlerinin hiçbiri genetik mühendisliği ve nanoteknoloji içermez. Sonett asla hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapmaz ve şirkette herhangi bir test yapılmaz. Tüm bileşenler, kimyasal adlarına göre tam olarak beyan edilmiştir.

Sonett kalite düzeyi2

Kalite Düzeyi 2

Sertifikalı organik tarımdan elde edilen ham maddeler

Zeytinyağı, kolza tohumu yağı, ayçiçek yağı, hindistancevizi yağı, hurma yağı, esansiyel yağlar ve balzamik katkı maddeleri gibi biyodinamik veya sertifikalı organik tarımdan elde edilen büyük miktarlarda ham madde kullanıyoruz. Sonett dışında, yalnızca çok az sayıda ekolojik çamaşır deterjanı ve temizlik maddesi üreticisi organik olarak yetiştirilmiş ham maddelerin kullanılması gerektiğini düşünüyor.

Sonett kalite düzeyi3

Kalite Düzeyi 3

Dinamik kalite 

Kullanılmış suyun renatürasyona uğramasını desteklemek için, Sonett'in deterjan ve temizlik maddelerine oloid mikserde ritmik hale getirilmiş maddeler ekliyoruz. Üretim için, serbest akan suyun güzel şekilli girdaplar oluşturduğu, böylece enerjisini yeniden yükleyebildiği, yumurta şeklindeki 12 cam kapta döndürülen işleme suyu kullanıyoruz. 

bottom of page